• Katering

  Katering

    Një kuzhinier personal, ju mundëson krijimin e një përvojë fantastike shijesh, me një gosti të personalizuar. Ne sjellim shërbimin e një restoranti cilësor në jetën private, komoditetin e shtëpise… Lexo
 • Pastrim

  Pastrim

    Me shërbimin e pastrimit të A G S PASTRIM, ju fitoni për pak kohë higjenizimin e ambienteve tuaja. A G S PASTRIM e njeh mirë rëndësinë e një mjedisi… Lexo
 • Lavanderi

  Lavanderi

    AGS LAVANDERI është kompania e parë në Shqipëri e cila përkufizoi dhe perfeksionoi shërbimin e Lavanderisë për entet Spitalore. Këtë e ka arritur duke investuar në makineritë e teknologjisë… Lexo
 • Gjelberim

  Gjelberim

    Hulumtimet tregojnë se gjelbërimi ndikon pozitivisht në luftën kundër stresit. A G S GJELBERIM realizon gjelbërimin e ambienteve tuaja për t’ju krijuar çlodhje dhe një kënaqësi shpirtërore. Ne jemi… Lexo
 • Fizioterapi, Estetike dhe Spa

  Fizioterapi, Estetike dhe Spa

    Mirësevini në Dimension SPA! Një botë ku bukuria e brendshme dhe e jashtme janë në harmoni. Një kënaqesi për trupin dhe shpirtin, një perandori për tëgjitha shqisat! Ne i… Lexo

Miresevini!

Mireseerdhet ne faqen tone!

Kjo faqe eshte projektuar per t'i dhene vizitoreve tane informacionin e shpejte dhe te nevojshem ne lidhje kompanine tone dhe sherbimet qe ne ofrojme. Ju faleminderti!

Pse A.G.S

 Shërbime me standarte të larta

Cilësi e padiskutueshme

Çmimet më konkurruese në treg

 

Mundesi Punesimi

Klikoni ketu per te shkarkuar formularin e aplikimit per pune. Pasi ta keni plotesuar, dergojeni ne adresen e meposhtme:info@ags.al SUKSESE!